Doplňkové služby


Doplňkové služby programu obsahují funkce a nástroje které pomohou s dalším zpracováním odeslaných zpráv (automatické přihlašování a odhlašování, double opt-in, webový formulář pro přihlášení k odběru apod)

Hlavní informace a data z těchto služeb jsou umístěna na webu sluzby.hromadnaposta.cz

Jak to funguje:
(
videoukázka automatického přihlašovánívideoukázka automatického odhlašování)

Program SendMails do odesílaných zpráv vkládá speciální kód, který následně po aktivaci příjemcem (kliknutí na odkaz, zobrazení zprávy) zaznamená tuto činnost v centrální databázi na webu sluzby.hromadnaposta.cz . Po přihlášení na tento web je možné data přehledně sledovat či data importovat do programu  (např v případě automatického přihlašování a odhlašování)


(zobrazení statistik zasílání v programu - vice zde

Přihlašovací jméno a heslo k doplňkovým službám je automaticky vytvořeno po zakoupení komerční verze programu SendMails.
Tím je zdarma aktivován účet na zkušební období.
Pro možnost dalšího využití je nutné zakoupit prodloužení aktivace. Objednávku je možné vytvořit na sluzby.hromadnaposta.cz

 

Detailní popis služeb:


Vlastní PHP skript pro doplňkové služby
(dostupné od verze programu 6)
Pro snížení spamového hodnocení zpráv je doporučeno nastavit vlastní PHP skript pro doplňkové služby (umístěný na vašem webu). Takto zasílané zprávy jsou pro spamové filtry více důvěryhodné a nejsou znevýhodněné.
 
Webový formulář pro automatické přihlášení k odběru
Ve webové administraci Doplňkových služeb na sluzby.hromadnaposta.cz si můžete snadno vygenerovat HTML kód na váš web, který do vašich stránek umístí webový formulář pro automatické přihlašování k odběru. Formulář může vypadat např. takto: